Hakkımızda
Özgür Catering Yemek Üretim Sanayii

Toplu yemek ve catering servisi hizmetlerinde uzun süredir faaliyet gösteren işletmemiz ; '' Yemeyeceğimizi Yedirmemek '' felsefesini göz önünde bulundurarak ; insan sağlığına , beslenme olgusuna , gıda güvenliğine , hijyen ve temizliğe azami ölçüde özen göstererek; mevzuatlara,standartlara ve müşteri beklentilerine uygun ürünler üretmeyi kendine amaç edinmiş bir kuruluştur.

Yıllardır gösterdiğimiz başarının temelinde bütün çalışanlarımızın '' Müşteri Memnuniyetinin '' verdiği sorumluluk duygusu içerisinde yüksek motivasyonla etkin katılımı sağlamak yatmaktadır. '' Sürekli İyileştirme '' anlayışı doğrultusunda kalite ve teknolojimizi daima geliştirerek kalitede önder olmak bütün çalışanlarımızın sorumluluğudur.

logo

logo
logo

'' Toplam Kaliteye '' ulaşmak için çalışanlarımız , tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz arasında sevgi ve güvene dayalı ilişkilerin kurulması temel hedefimizdir.

İş sağlığı ve Güvenliğine azami özen gösterirken , doğaya verilen zararı azaltmak için sosyal çevreyi geliştirmek temel önceliklerimizdendir.